NLS-CU-3/10-SN-1000MM by phoenix contact
Image is representational - see mfr. specs
NLS-CU-3/10-SN-1000MM
Phoenix Contact
Neutral Busbar, Nls-Cu 3/10 Sn 1000Mm Rohs Compliant: Yes |Phoenix Contact 0402174
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Neutral busbar, width: 10 mm, height: 3 mm, DIN VDE 0611-4: 1991-02, material: Copper, tin-plated, length: 1000 mm, color: silver