UM-D37M16RSC-24DCDOC300L by phoenix contact
Image is representational - see mfr. specs
UM-D37M16RSC-24DCDOC300L
Phoenix Contact
VARIOFACE 16-channel module intended for use with Honeywell® Experion C300 24 V digital IOTA - left-hand version - 3 A - 120 V
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION