UNO-DIODE/5-24DC/2X10/1X20 by phoenix contact
Image is representational - see mfr. specs
UNO-DIODE/5-24DC/2X10/1X20
Phoenix Contact
Redundancy module - 5 V - 24 V DC - 2 x 10 A - 1 x 20 A. ...