ASFL3-30.000MHZ-EK-T by abracon
Image is representational - see mfr. specs
ASFL3-30.000MHZ-EK-T
Abracon
SMD Crystal Clock Oscillator - 30.000MHZ - Stability: ±30ppm -20°C to +70°C - 1.8V CMOS - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: ASFL330000MHZEKT
Supplier:
Abracon
Part No:
ASFL3-30.000MHZ-EK-T
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1000
Package Type:
REEL
Type:
Crystal Oscillator12732
Load Capacitance:
15 pF
Operating Temperature:
-20 to 70 °C
Maximum Symmetry:
60 %
Standard Frequency:
30 MHz
Frequency Stability:
±30 ppm
Frequency Aging:
±3 ppm/(1st) Year