CD-14PMMM-SL7A03 by amphenol ltw
Image is representational - see mfr. specs
CD-14PMMM-SL7A03
Amphenol LTW
Ceres, Middle Size, Plastic, 5A, 14 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Screw Thread, Receptacle With Cable/Wire, Length 3000mm, IP67 Unmated ...