Q6F3BXXB24E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q6F3BXXB24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Blue - 24VDC - Flush Mount - Black Bezel - Wires - IP67
DESCRIPTION
Search Keywords: Q6F3BXXB24E
Part No:
Q6F3BXXB24E
Dimension:
22 x 9.23 x 8 mm