Q8R1CXXR24E
Q8R1CXXR24E
In Stock: 0
Minimum Order: 25
VIEW PRODUCT
Q8R1CXXR24 by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q8R1CXXR24
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Red - 24VDC @ 20mA - Recessed - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons
DESCRIPTION
Search Keywords: Q8R1CXXR24
Part No:
Q8R1CXXR24
Color:
Red
Dimension:
34.75 x 11.54 x 10 mm