Q8R1CXXR24E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q8R1CXXR24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Red - 24VDC @ 20mA - Recessed - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67
DESCRIPTION
Search Keywords: Q8R1CXXR24E
Part No:
Q8R1CXXR24E
Dimension:
44.75 x 11.54 x 10 mm