QRM85BZZRYG12E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
QRM85BZZRYG12E
APEM Inc.
LED Indicator - Ø8mm - 20mA 12VDC - RED/Yellow/Green LED - Black Chrome Bezel - IP67 - Wire Leads.