L22ER01-3E02 by baco controls, inc.
Image is representational - see mfr. specs
L22ER01-3E02
BACO Controls, Inc.
22mm Red 40mm Mushroom Push-Turn E-Stop Black Bezel w/ 2 NC, 3 Pos Clip