HAD15-0.4-AG by bel power solutions
Image is representational - see mfr. specs
HAD15-0.4-AG
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply - Dual-OUT - 15V/-15V - 0.4A/0.4A - Case B. ...
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: HAD1504AG
Supplier:
Bel Power Solutions
Part No:
HAD15-0.4-AG
COO:
IN
ECCN:
EAR99
90
DC Input Voltage:
N/A
Dimension:
123.7 x 101.6 x 53.34 mm
AC Input Voltage:
87 to 110,104 to 132,191 to 242,209 to 264 V