4308R-102-394LF
4308R-102-394LF
In Stock: 0
Minimum Order: 500
VIEW PRODUCT
4308R-102-394 by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4308R-102-394
Bourns
Res Thick Film NET 390K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Molded 8-Pin SIP Pin Thru-Hole
RoHS Non-Compliant
DESCRIPTION
Search Keywords: 4308R102394
Part No:
4308R-102-394
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
US
Circuit Designator:
ISOL
Number of Resistors:
4
Power Rating:
1 W
Power Rating per Resistor:
0.3 W
Resistance Value:
390 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C