4310R-101-221LF
4310R-101-221LF
In Stock: 0
Minimum Order: 500
VIEW PRODUCT
4310R-101-221 by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4310R-101-221
Bourns
Res Thick Film NET 220 Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C BUS Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
RoHS Non-Compliant
DESCRIPTION
Search Keywords: 4310R101221
Part No:
4310R-101-221
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
US
Power Rating:
1.25 W
Resistance Value:
220 Ohm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C