4310R-101-222LF
4310R-101-222LF
In Stock: 2,840
Minimum Order: 20
VIEW PRODUCT
4310R-101-222 by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4310R-101-222
Bourns
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.25W ±100ppm/°C BUS Molded 10-Pin SIP Pin Thru-Hole
RoHS Non-Compliant
DESCRIPTION
Search Keywords: 4310R101222
Part No:
4310R-101-222
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
CN
Power Rating:
1.25 W
Resistance Value:
2.2 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C