RL181S-153J-RC by bourns
Image is representational - see mfr. specs
RL181S-153J-RC
Bourns
RF Choke Shielded Wirewound 15mH 5% 1KHz 100Q-Factor 22mA 15Ohm DCR RDL Bag
RoHS Compliant
BULK Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: RL181S153JRC
Supplier:
Bourns
Part No:
RL181S-153J-RC
COO:
CN
ECCN:
EAR99
100
Package Type:
BULK
Inductance:
15 mH
Type:
RF Choke
Impedance:
N/A
Lead Pitch:
5 mm
Tolerance:
5 %
Technology:
Wirewound
Maximum DC Resistance:
15 Ohm
Maximum DC Current:
22 mA