ERJ-6ENF3321V by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERJ-6ENF3321V
Panasonic
Res Thick Film 0805 3.32K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ERJ6ENF3321V
Part No:
ERJ-6ENF3321V
Resistance Value:
3.32 KOhm
Tolerance:
1 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C