SRF2012-361YA by bourns
Image is representational - see mfr. specs
SRF2012-361YA
Bourns
Common Mode Chokes Dual 360Ohm 100MHz 0.3A 0.5Ohm DCR SMD T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: SRF2012361YA
Part No:
SRF2012-361YA
COO:
TW
ECCN:
EAR99
2000
Dimension:
2.2mm x 1.4mm x 1.4 mm