TBU-CA065-100-WH by bourns
Image is representational - see mfr. specs
TBU-CA065-100-WH
Bourns
Transient Blocking Unit (TBU) - Bidirectional - 6.5 x 4 x 0.85 mm - Maximum impulse voltage 650V - Maximum RMS voltage 300V - 13.2 Ohm - Surface Mount. ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: TBUCA065100WH
Supplier:
Bourns
Part No:
TBU-CA065-100-WH
COO:
CN
ECCN:
EAR99
3000
Package Type:
REEL
Maximum Blocking Time:
1 us
Configuration:
Bi-Directional
Family:
TBU-CA
Maximum Impulse Voltage:
650 V
Dimension:
6.5mm x 4mm x 0.85 mm