Search Keywords: S160156230
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Carlo Gavazzi
Part No:
S160156230
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Life Cycle:
Discontinued
This product is discontinued, but still in stock
IN STOCK: 48
Can Ship immediately
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 3 Pole - 58.5A - 600VAC.