APSA100ELL151MFA5G by chemi-con
Image is representational - see mfr. specs
APSA100ELL151MFA5G
Chemi-Con
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: APSA100ELL151MFA5G
Part No:
APSA100ELL151MFA5G
COO:
JP
Capacitance Value:
150 uF
Equivalent Series Resistance:
0.025 Ohm
Leakage Current:
N/A
Dimension:
N/A
Maximum Operating Temperature:
105 °C
Lifetime:
2000 h
Lead Diameter:
0.5 mm
Family:
PSA
Lead Pitch For Radial:
2.5 mm