EKMG500ELL220ME11D
Chemi-ConCap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 65mA 1000h 105A°C Bulk
DESCRIPTION
Cap Aluminum Lytic 22uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 65mA 1000h 105A°C Bulk
Search Keywords: EKMG500ELL220ME11D
SPECIFICATIONS
IN STOCK: 3
Ships today, if you order in
Buy all 3 in-stock or the regular minimum order quantity of 250