EKMQ250ELL471MJC5S by chemi-con
EKMQ250ELL471MJC5S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 470uF 25V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 380mA 2000h 105C Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Accessories
DESCRIPTION