EKMQ500ELL102MK25S by chemi-con
EKMQ500ELL102MK25S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 950mA 2000h 105C Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Accessories
DESCRIPTION