EKXJ401ELL121MMP1S
Chemi-ConCap Aluminum Lytic 120uF 400V 20% (18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 870mA 12000h 105A°C Automotive Bulk
DESCRIPTION
Cap Aluminum Lytic 120uF 400V 20% (18 X 35.5mm) Radial 7.5mm 870mA 12000h 105A°C Automotive Bulk