ELXY250ELL331MH20D
Chemi-ConCap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (8 X 20mm) Radial 3.5mm 740mA 3000h 105A°C Automotive Bulk
DESCRIPTION
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (8 X 20mm) Radial 3.5mm 740mA 3000h 105A°C Automotive Bulk
Search Keywords: ELXY250ELL331MH20D
SPECIFICATIONS
IN STOCK: 800
Ships today, if you order in
Buy all 800 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000