CD10ED390JO3F
CD10ED390JO3F
In Stock: 125
Minimum Order: 100
VIEW PRODUCT
CD10ED390JO3 by cornell dubilier
Image is representational - see mfr. specs
CD10ED390JO3
Cornell Dubilier
Cap Mica 39pF 500V 5% (9.4 X 4.8 X 8.6mm) Radial 3.6mm 125°C T/R
RoHS Non-Compliant
BAG Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: CD10ED390JO3
Supplier:
Cornell Dubilier
Part No:
CD10ED390JO3
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
MX
ECCN:
EAR99
100
Package Type:
BAG
Dimension:
9.4(Max) x 4.8(Max) x 8.6(Max) mm
Construction:
N/A
Capacitance Value:
39 pF
Lead Pitch For Radial:
3.6 mm
Lead Diameter:
0.4 mm