CB3LV-3C-40.000MHZTR by cts corporation
Image is representational - see mfr. specs
CB3LV-3C-40.000MHZTR
CTS Corporation
Oscillator - XO (Standard) - 40MHz - (+/-) 50ppm - 30pF - HCMOS/TTL - 3.3V - 4-Pin - CSMD.