1410-L110-L1F1-S01-10A by e-t-a engineering technology
1410-L110-L1F1-S01-10A
E-T-A Engineering Technology
Circuit Breaker Thermal Push-To-Reset Blk Reset Button 1P Sldr 250VAC 50VDC 10A
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: 1410L110L1F1S0110A
Supplier:
E-T-A Engineering Technology
Part No:
1410-L110-L1F1-S01-10A
COO:
TN
ECCN:
EAR99
50
Package Type:
Box
IN STOCK: 3
Can Ship immediately
Buy all 3 in-stock or the regular minimum order quantity of 5