1410-L110-L1F1-S01-6.3A by e-t-a engineering technology
1410-L110-L1F1-S01-6.3A
E-T-A Engineering Technology
Circuit Breaker Thermal Push-To-Reset Blk Reset Button 1P Sldr 250VAC 50VDC 6.3A
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION