BK1/GMA-10-R by eaton electronics / bussmann
Image is representational - see mfr. specs
BK1/GMA-10-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Cartridge Fast Acting 10A 125V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bag CSA/PSE/UL
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Accessories
DESCRIPTION