PHV-5R4V474-R by eaton electronics / bussmann
Image is representational - see mfr. specs
PHV-5R4V474-R
Eaton Electronics / Bussmann
Cap Supercap 0.47F 5.4V -10% to 30% (17.3 X 9 X 14.5mm) Radial 11.8mm 13uA 0.4 Ohm 1000h 65C Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Accessories
DESCRIPTION