SC120-P05
GardTecRetainer (Fits Fan Size 120 mm (4.69) Square)"
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Retainer (Fits Fan Size 120 mm (4.69) Square)"
Search Keywords: SC120P05
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
GardTec
Part No:
SC120-P05
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
100
Package Type:
Box
IN STOCK: 0
Minimum Order Quantity: 100
Multiple: 100
Factory Lead-Time 11 Weeks
Qty
Unit Price
100
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
KU340N
Switch and Accessory, 40 A, 600 VAC (Max.), 3, 50.5 mm, 74 mm, 73 mm, 16 | Altech Corp KU3...
AZ166-2C-120A
Mini Power Relay 120VAC coil DPDT
AMP’s Special Series 1 Sealed CPC Receptacles come with a pre-installed, bonded peripheral...
AZ2700-2A-120A
The AZ2700-2A-120A is a 30 Amp power relay featuring a DPST (2 Form X) contact arrangement...
AQZ107
The AQZ107 is a DC-type, 1 Form A Power PhotoMOS relay capable of switching a 200 V load a...