UJ-2C-S-A-24-FT by hasco relays
UJ-2C-S-A-24-FT
Hasco Relays
Electromechanical Relay 24VAC 184Ohm 10A DPDT (43x21.5x41.4)mm Top Flange Power Relay
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION