PCS-SE68LDBU2N, Honda
Search Keywords: PCSSE68LDBU2N
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
HTK HONDA
Part No:
PCS-SE68LDBU2N
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
JP
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
0026A0024-9X
Twin Conductor Cable 100 Ohm, 26AWG, 19 Strands of 38AWG
PCS-E68FS+
Conn SCSI F 68 POS 1.27mm Solder ST Cable Mount 68 Terminal 1 Port
PCS-E68LKAU2N
Backshell 180° Die Cast
MDM-BT-9TE-SJS
One Piece Backshell - 9 Position - Round Cable Type - 180° Cable Exit - Shielded - Aluminu...