APW299D-A-24V
IDEC CorporationDome Assembled Pilot Lights
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Dome Assembled Pilot Lights
Search Keywords: APW299DA24V
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
IDEC Corporation
Part No:
APW299D-A-24V
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
JP
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Family:
APW
IN STOCK: 12
Ships today, if you order in
Factory Lead-Time 9 Weeks
Qty
Unit Price
1
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
ALW29920D-W-24V
Pushbutton Switch - 2NO Contact - 24VAC/24VDC - 22mm - Momentary - Extended Round Actuator...
TL80A
Basic Electronic Test Lead Kit
APW299D-G-24V
Dome Assembled Pilot Lights
BA-2R-A4
MICRO SWITCH™ Premium Large Basic Switches: BA Series, Single Pole Double Throw (SPDT), 20...
RS-15-24
AC-DC Single Output Enclosed power supply; Output 24VDC Single Output at 0.7A; free air co...