HW1B-M4F10-G by idec corporation
Image is representational - see mfr. specs
HW1B-M4F10-G
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
DESCRIPTION
Search Keywords: HW1BM4F10G
Part No:
HW1B-M4F10-G
Contact Rating @ Voltage:
745.7 A