RPLH16-02-02-02 by ledtronics
Image is representational - see mfr. specs
RPLH16-02-02-02
Ledtronics
LED Panel Mount - Relampable - Rear Mount - 5/8"(16mm) Mtg Dia - Amber - 130Vdc/120Vac
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The Ledtronics RPLH16-02-02-02 is an amber pilotLED and panel mount lamp assembly. It has a voltage rating of 130 VDC.
Search Keywords: RPLH16020202
Supplier:
Ledtronics
Part No:
RPLH16-02-02-02
COO:
US
ECCN:
EAR99
10
Mounting:
Panel
Dimension:
54.1 x 25.4 x 40.6 mm