D65ZOV301RA150 by maida/songtian
Image is representational - see mfr. specs
D65ZOV301RA150
Maida/Songtian
Metal Oxide Varistor - Standard Series - 20mm - 300VAC - 10000A Imax (01-2121)
DESCRIPTION
Search Keywords: D65ZOV301RA150
Supplier:
Maida/Songtian
Part No:
D65ZOV301RA150
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Package Type:
BULK
IN STOCK: 24
Ships today, if you order in
Buy all 24 in-stock or the regular minimum order quantity of 100