GE12I24-P1J
MEAN WELLAC/DC Adapter - Wall Mount - 15 Watts: 24VDC @ 0.625A - Lvl VI ++ ORDER AC BLADES ++
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
AC/DC Adapter - Wall Mount - 15 Watts: 24VDC @ 0.625A - Lvl VI ++ ORDER AC BLADES ++
Search Keywords: GE12I24P1J
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
GE12I24-P1J
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
AC Input Current - Typical:
Not Specified
AC Input Current - Maximum:
0.58A