LPS-100-48 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
LPS-100-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@2.1A - 100.8W
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: LPS10048
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
LPS-100-48
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
222 x 62 x 32 mm