LRS-1200-48 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
LRS-1200-48
MEAN WELL
AC-DC Power Supply - 1200W - +48VDC - 25A - Input: 180-350VAC - 225x124x41mm
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION