DS2E-M-DC12V by mec relays
DS2E-M-DC12V
MEC Relays
Signal Relay 12VDC 2A DPDT (( 20mm 9.9mm 9.8mm)) Through Hole
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION