T84S17D414-48 by te connectivity / p-b brand
T84S17D414-48
TE Connectivity / P&B Brand
Electromechanical Relay 48VDC 5.76KOhm 2A 4PDT (35.24x9.9x9.9)mm THT Polarized Miniature DIP Relay
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION