MIC29301-3.3WU-TR by microchip technology
Image is representational - see mfr. specs
MIC29301-3.3WU-TR
Microchip Technology
Linear Voltage Regulator - 1 Regulator - 26V Input - 3A Output - 3.3V Fixed Output - TO-263-5 Package - Surface Mount - Tape & Reel.