15038PB-A1L-EP-00 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
15038PB-A1L-EP-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 115VAC - Rectangular/Rounded 172mm L x 150mm H - Ball Bearing - 212.0 CFM (5.94m³/min) - 56.0dB - 32.00W - 3200 RPM - 3 Terminals.