MOX-400231007JE
MOX-400231007JE
In Stock: 97
Minimum Order: 5
VIEW PRODUCT
MOX-400231007J by ohmite
Image is representational - see mfr. specs
MOX-400231007J
Ohmite
Res Thick Film 1G Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Epoxy AXL
RoHS Non-Compliant
DESCRIPTION
Search Keywords: MOX400231007J
Part No:
MOX-400231007J
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
ECCN:
EAR99
1
Resistance Value:
1 GOhm
Tolerance:
5 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 220 °C
Dimension:
14.78 x 4.19 mm