MOX-400231007JE by ohmite
Image is representational - see mfr. specs
MOX-400231007JE
Ohmite
Res Thick Film 1G Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Epoxy AXL
RoHS Compliant
BOX Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: MOX400231007JE
Part No:
MOX-400231007JE
COO:
MX
ECCN:
EAR99
100
Package Type:
BOX
Resistance Value:
1 GOhm
Tolerance:
5 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 220 °C
Dimension:
14.78 x 4.19 mm