CRH-20470 by okaya electric
Image is representational - see mfr. specs
CRH-20470
Okaya Electric
RC Networks - CRH Series - 0.22uF - 47 Ohm - 500VAC.
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The CRH-20470 is RC network with 500Vac rating for application in high voltage phase control. Typical application are automatic machines and office appliances.