G2R2AC24BYOMI by omron electronics
Image is representational - see mfr. specs
G2R2AC24BYOMI
Omron Electronics
Power Relay 24VAC 5A DPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION