JT1-DC24V by panasonic electronic components
JT1-DC24V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 30A SPDT (( 30.5mm 24.13mm 17.27mm)) Through Hole
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION